Bölgeler

BİZ ÇEVİRELİM, SİZ PRESTİJ KAZANIN.

Kırklareli tercüme bürosu

İngilizce Sözlük

Yönü : Kelime:

Kırklareli Tercüme Büroları

Sistemize kayıtlı Kırklarelinde terüme bürosu bulunmamaktadır. Kırklareli bölgesinde çeviri şirketleri eklenebilir. Tercüme fiyatı almak için Kırklareli tercüme firmaları online destek veya Kırklarelindeki tercüme ofisi iletişim linkinden telefon ve adres bilgisine ulaşabilirsiniz.


Kırklarelinde Yeminli Tercümanlık

 

 

 • Akademik çeviri
 • Hukuki çeviri
 • Tıbbi çeviri
 • Web sitesi çevirisi
 • Sözlü (Ardıl/Simultane) çeviriler
 •  

   

  Tercüme Talebinde Bulunma

  Kırklareli bölgesinde ikamet ediyorsanız ve Kırklarelinde tercüme bürosu aramanıza gerek kalmaksızın çevirisi istenen dokümanı tercumeservisi@gmail.com adresine veya 0212 258 90 79 nolu telefon numarasına faks veya e-mail olarak yolladığınız takdirde kısa sürede tarafınıza fiyatını ve çeviri süresini bildireceğiz.

   

  Çevirisi tamamlanan noter tasdikli veya yeminli mühürlü çeviriyi kargo ile Kırklareli bölgesine bir gün sonra ulaşacaktır.

   

  Dilerseniz Kırklareli adresinizden aldırabilir ve gerekli prosedürü yerine getirip yine Kırklareli adresinize gönderebiliriz.

   

  En iyi fiyata yüksek kaliteli tercüme için zaman kaybetmeyin e-mail yollayın Kırklareli temsilcimiz sizi arayıp bilgilendirsin.

   

  Kırklareli müşteri temsilcimiz 7/24 hizmetinizdedir.

   

  Yeminli Çeviri Yaptığımız Diller

  Almanca çeviri, Arnavutça, Boşnakça, Arapça, Azerice, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Endonezce, Ermenice, Farsça, Fince, Flamanca, Fransızca, Gürcüce, Hırvatça, İbranice, ingilizce tercüme , İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Kazakça, Korece, Latince, Lehçe, Letonca, Macarca, Makedonca, Moldovca, Norveççe, Osmanlıca, Özbekçe, Portekizce, Romence, Rumca, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, Taice, Türkmence, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Yunanca

   

  Tercüme Büroları Merkez